Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко розкритикував переможців парламентських виборів і поплатився за свою нахабність.

На своїй сторінці в Facebook чиновник обізвав нових депутатів Верховної Ради «кульками». Він заявив, що людей завели в парламент лише для того, щоб ними легко маніпулювати. Нібито, в партії і на мажоритарні округи вибрали виключно людей, позбавлених освіти, професії та видатних здібностей.

Віце-прем'єру в соцмережі відповіла телеведуча і блогер Марина Данилюк-Ярмолаева. «Ваш пост ниций і противний», – підкреслила вона в коментарі. А потім в окремому пості зазначила, що далеко не всім талановитим людям пощастило народитися в заможній київській сім'ї:

 «Можна вважати себе крутим політиком, якщо ти виріс в Києві, в престижній радянській сім'ї і мав можливості великі для реалізації ніж підприємець-самоучка з Токмака, де десятиліттями перемагали люди з синьо-білого табору і міцні господарники. Або якщо ти ріс в провінційній ж * пі і вигрібав все сам, і де зп в 7000 гривень уже робить тебе дуже перспективним холостяком або престижною нареченою».

Журналістка звернула увагу, що знаменитий польський лідер Лех Валенса до приходу в політику працював електриком на судноверфі. А потім зміг успішно провести свою країну через кризу до вільної ринкової економіки. А після цього президент повернувся до своєї колишньої роботи. Марина Данилюк-Ярмолаева заявила, що визнає людину будь-якої професії, якщо він зможе поліпшити життя в Україні.

«Я за будь-якого піццайоло, щоб не бачити щасливий покерфейс в усі часи при всіх режимах умовного Ківалова, який вважав, то протягнув другу російську державною, то ламав суди через коліно. Користуючись якраз своїм мандатом. Люди вірили професійним політикам в 2014 році, але окремі табори цькуванням і дискредитацією поняття «патріотизм» призвели до того, що народ взагалі перестав вірити політикам. Тому і вибирають кого-небудь, щоб не політика. Навіть хорошого депутата, який працював. Тріумф кухарок зараз на їх совісті», – підсумувала вона.