Потужний циклон поки не збирається йти з України

Про це у своєму Facebook попередила синоптик Наталка Діденко.

За її словами, зараз в атмосфері робиться казнащо, тому українці стають свідками перебудови атмосферних процесів.

“28-го лютого в Україні буде так. Найближчої ночі циклон розташується над Лівобережною Україною і тому дощі та мокрий сніг очікуються у центральних областях (окрім Вінниччини), у південній частині та на Сході. Опади супроводжуватимуться сильним вітром. Вдень циклон залишить нашу територію, опади потягнуться за ним на північний схід, лише незначна волога ще втримається у східних областях та торкнеться Сумщини. Проте сильний вітер вдень втримається!”, – запевняє українців синоптик.

Наталка Діденко також зазначила, що в інших українських регіонах буде суха погода, але вже у п’ятницю у деяких областях можливий мокрий сніг.

“Проте вже вдень у п`ятницю із південного заходу підійде чергова порція опадів і на Заході України очікується мокрий сніг, у Карпатах може бути сильніший. Отже, вдень без опадів буде на Півночі та у більшості центральних областей, а також Південь звільниться від вологих хмар.

Температура повітря в Україні протягом дня 28-го лютого коливатиметься в межах +3+8 градусів, у західних областях буде холодніше, максимально лише 0+4 градуси.

Київ завтра потрапить у зону, вільну від східних та західних опадів – очікується суха і навіть сонячна погода. Вітер західного напрямку, помірний.Температура повітря найближчої ночі 0-2 градуси морозу, завтра вдень у столиці близько +5 градусів”, – резюмувала авторитетний синоптик у своєму Facebook.