Президент Володимир Зеленський зустрічався з бізнесменом Рінатом Ахметовим, але говорив з ним не про політику, а про інвестиції.

"Так, зустрічався з Ахметовим. Вже була зустріч", – сказав він кореспонденту "Української правди" під час неформальної зустрічі з журналістами в Адміністрації президента.

На питання, про що говорили, відповів: "Завтра скажу. Саме завтра, тому що завтра у нас є зустріч з бізнесом українським. І я хочу відзвітувати, про що ми говорили і на чому ми наполягали і будемо наполягати".

"Це багато всього. Це не політичні речі – ніяких домовленостей. Те, що ми скасовуємо" Роттердам + ", всі про це знають – і це буде. І буде демонополізація – і пан Ахметов це чув, ДТЕК я маю на увазі. І все в цілому це розуміють ", – зазначив Зеленський.

"Але є інша сторона: для кожного з нас дуже важливо зараз вкладати гроші в Україну. Наші великі бізнесмени стали багатими саме тут, саме в Україні – тому зараз, мені здається, треба всі ці гроші повертати і вкладати в Україну", – додав він .

"Я завтра буду про це говорити", – анонсував президент.