Ніяких нових санітарних обмежень на прийом молока у населення з 1 січня 2018 року не вводили, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Не слід вимовляти слово…”: 13 січня – Щедрий вечір, ось що не можна сьогодні робити, щоб не віддати своє благополуччя

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк, повідомляє прес-служба відомства.

До дії нових норм ДСТУ, введення яких заплановано на 1 липня 2018, у Мінагрополітики є дуже серйозні претензії, оскільки за багатьма параметрами стандарт не відповідає європейським нормам.

"Ми не робимо ніякої різниці при контролі якості молока індивідуальних і колективних господарств. Йдеться лише про контроль його якості, який існує і зараз і є абсолютно узгодженими з європейськими нормами якості вже два роки.

Про те, що реально проблем в цій галузі не існує, говорить те, що більше 90% вітчизняного молока, виробленого сільськими господарствами, відповідає нормам харчової продукції ", – прокоментував ситуацію заступник міністра.

"В умовах, коли 80% молока збирається в господарствах населення, коли від функціонування ринку сирого молока залежить добробут сотень тисяч селян – держава повинна приймати дуже виважені рішення і Мінагрополітики завжди буде відстоювати саме інтереси дрібних сільських господарств", – зазначив Максим Мартинюк.