Нещодавно, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі ICTV заявив, Угорщина «завдала удару» по відносинам двох країн, відмовившись користуватися українською ГТС для транспортування російського газу, саме тому Україна дасть необхідну відповідь на рішення влади Угорщини.

«Ми маємо країну, Угорщину, яка є членом ЄС і членом НАТО, при цьому має особливі відносини з Росією та завдала удару по українсько-угорським відносинам, виключивши український газопровід зі схеми постачання газу з Росії. Це удар, і ми будемо відповідати на нього відповідно, тому що тут не має бути ніякого жалю та ніяких співчуттів», — заявив міністр.

Бажання Угорщини зберегти хороші відносини і з Україною і з Росією ніколи не зможуть втілитися в життя. Потрібно обирати, й останніми своїми діями Україні стало зрозуміло на якій стороні зупинилося керівництво Угорщини.

«Вони ведуть іншу гру, і ця гра полягає в тому, щоб паралельно досягати прогресу і в стосунках з Україною, і в стосунках із Росією. Але ця гра не може тривати вічно, зрештою вона заходить в точку конфлікту», — заявив Кулеба.