Як вдарять по українцях нові правила покупок в інтернеті

Народні депутати можуть заборонити в Україні продаж товарів через накладений платіж. Для цього потрібно прийняти відповідний законопроект. Про це повідомляють засоби масової інформації.

Все через те, що, коли клієнти роблять покупки післяплатою через кур’єрську службу, то вони при отриманні оплачують товар. Потім кошти відправляють продавцю. Але при цьому, депутатів хвилює той факт, що чек не видається.

Про це говорили на засіданні депутатів, але, правку не прийняли. Про це повідомив Євген Плінскій.

Чоловік написав цілий пост на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.Он пише, що коли було придбано проектор через накладений платіж на Нової Пошти, то, чек не видається заздалегідь. А це, якщо подумати, вже не продаж, а просто пересилання грошей.
Ї

І ніхто не зможе юридично довести, що покупка здійснена. І, тому, заради того, щоб магазини перестали провертати свої махінації, в цей закон і внесуть кілька правок. Тому, клієнтам будуть зобов’язані вибивати електронний чек.

Коли саме це введуть, і введуть в принципі – невідомо. Одні кажуть, що цей закон буде діяти з 2022 року, інші, що з 2024 року. Але впевнені депутати точно, що систему потрібно міняти.