Сьогодні, 19 серпня, в Україну з офіційним візитом приїхав прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху разом з дружиною Сарою.

Проте все розпочалось не так як хотілось би і дружина ізраїльського прем’єра уже встигла оскандалитись, двічі.

Все почалося ще на борту літака, коли Сарі здалось, що її не так привітали пілоти під час посадки на лайнер.

Сара Нетаньяху в гніві встала зі свого крісла і попрямувала до кабіни пілотів. Однак її туди не пустили, що ще більше розлютило дружину прем’єра. В результаті командир корабля знову привітав подружжя Нетаньяху на борту – за 45 хвилин до посадки в аеропорту.

Уже по прибуттю у Київ Сара Нетаньяху знову оскандалилась і заодно розлютила українців.

Коли подружжя Нетаньяху зійшли з літака в Києві, їх вітали три дівчини в традиційних українських костюмах з короваєм хліба і сіллю. Глава ізраїльського уряду, вже знайомий з цим звичаєм укранського привітання, відламав шматочок хліба, вмочив у сіль і надкусив. Після цього він передав скибочку дружині, але та з посмішкою кинула її на підлогу, обтрусивши пальці.

В коментарях українці гнівно реагують на цей кричущий випадок:

“Вона після 6 не їсть, тим більше мучного”, “Є радники з етикету? Вона б ще в Японії обніматися полізла”, “Напевно, не кошерний хліб”, “Хліб Сарі більше не давати, нехай квіточки нюхає”, “Соромно за Сару, ніякої поваги до традицій країни”, “Така дружина явно не прикраса для чоловіка”, “Перед візитом треба вивчати культуру країни, в яку летить “обличчя” держави!” “Дуже негарно і прикро”.