ФІФА оштрафувала екс-менеджера збірної Хорватії Огнена Вукоєвича, який оприлюднив скандальний відеоролик зі словами Домагоя Віди: "Слава Україні!", передає Корупція.Інфо

Вукоєвич оштрафований на 15 000 швейцарських франків (12,8 тисяч євро), повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу ФІФА. Офіційна причина такого рішення – "неспортивна поведінка".

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

Відзначається, що ФІФА при винесенні рішення прийняла до уваги той факт, що Вукоєвич приніс вибачення за те, що сталося, а Хорватський футбольний союз своєчасно вжив заходів і позбавив Вукоєвича акредитації.

Нагадаємо, після матчу Росія – Хорватія Домагой Віда і Огнен Вукоєвич записали відеозвернення зі словами "Слава Україні!". Віда отримав попередження від ФІФА. Цікаво відзначити, що Вукоєвич у відеоролику сказав лише: "Ця перемога за "Динамо" і Україну. Вперед, Хорватіє!". Фраза "Слава Україні!" належить Віді.

Також Відді вже встигнув прокоментувати свої слова:

"Ніякої політики. Це жарт. У мене там друзі з часів київського "Динамо", нічого іншого я на увазі не мав. Я не хочу змiшувати футбол і політику."