Зміни торкнуться всіх українців

В Україні зміниться форма подачі заяви на субсидію

Про це повідомило Міністерство соціальної політики. Відповідний наказ № 1528 від 23 жовтня 2019 року набуде чинності з дня офіційного опублікування.

Таким чином заява на субсидію потрібно буде подавати за новою формою.

20 серпня 2019 року Мінсоцполітики повідомило, що монетизированную субсидію можна отримати в будь-якому з 38 уповноважених банків. Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизированную субсидію.

Раніше ми повідомляли про те, що українських пенсіонерів скоро будуть перевіряти. Зокрема, Верховна Рада затвердила закон про верифікації пенсій та інших державних виплат.

Згідно з документом, в Україні будуть проводити ретельні перевірки тих, хто отримує держвиплати з метою встановлення законності їх отримання.

Відтепер перевірці підлягають пенсії, допомоги, пільги, субсидії, стипендії, інші виплати, які громадяни України отримують від держави, місцевих бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Перевірка покликана виявляти несумлінних пенсіонерів, яким допомога не належить. У разі підтвердження факту, що людина не повинен отримувати держвиплати, кошти забирають. Верифікацію повинні будуть проводити на спеціальній платформі. Її роботу покликаний забезпечити Мінфін.