Володимир Зеленський відмовився зустрічатися з міністром закордонних справ Вадимом Пристайко, про це повідомляє телеграм канал Легітимний.

Андрій Єрмак ставить свою людину і буде повністю контролювати міжнародні відносини. В Україні з’явилася людина у якого в руках буде контроль за всіма політичними процесами в країні. Варто дочекатися заміни Генерального прокурора і такої влади зможуть позаздрити Табачник, Медведчук, Балога і Льовочкін.

Окрім того, В Офісі президента тривають консультації щодо майбутніх змін у вищих ешелонах влади.

Mind поспілкувався з декількому співробітниками офісу та кабміну, щоб зрозуміти яких змін очікувати на позачерговому засіданні Верховної ради в наступну середу.

Одна з головних причин змін – це призначення з 11 лютого новим керівником Офісу президента Андрія Єрмака, який впроваджує власну політику.

А велика кількість дезінформації в українських ЗМІ спеціально запускається апаратом Єрмака. «Те що виходить в ЗМІ – це робота спеціальної групи з фальсифікації інформації, тобто Єрмак спеціально дає завдання підлеглим зливати різну інформацію, щоб заплутати», додав один зі співрозмовників Mind.

Останні дні консультації в офісі президента щодо кадрових перестановок тривають до 02.00 і до 03.00 ночі і багато питань ще не вирішені.
За словами джерел Mind, наразі прем’єр-міністр Олексій Гончарук поки що залишається на своїй посаді, а чутки про його швидку відставку дещо перебільшені.

«Гончарук поки що не писав заяву на звільнення. Основна причина поганого настрою – це його конфлікт з Єрмаком. Останній робить зачистку людей Коломойського і не зрозумілих для нього людей, а на їхнє місце ставить своїх і Ахметова. Єрмак посварився з Гончаруком, бо вимагав призначити Тігіпка міністром економіки, а Гончарук захищав Милованова до останнього. При чому, це єдина принципова позиція Гончарука», – розповіло джерело.

За його інформацією, у відставку Єрмак прагне відправити відправити керівника НАБУ Артема Ситника.на заміну генпрокурору Руслану Рабошапці також розглядається Сергій Іонушас, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, однак в ОП немає однозначної згоди щодо цього.

«Єрмак спробує замінити Малюску, Рябошапку, Ситника, плюс почати розхитувати позиції Авакова, міністра оборони та міністра МЗС – це ті люди в уряді, що виступають проти.