У ЗМІ говорили про те, що нібито Офіс Президента готує план для проведення дострокових президентських виборів. У такий спосіб хочуть довше бути при владі. Насправді ж це брехня, яку транслюють політичні опоненти.

Про це розповів представник президента у Конституційному Суді, народний депутат фракції “Слуга народу” Федір Веніславський у програмі “Перші особи” на 24 каналі.

Він запевнив, що наразі в ОП таких розмов немає.
Представник президента у КСУ відповів, що й справді чув таку інформацію у медійному просторі. Однак все спростував.

“Я ці страшилки чув, їх постійно наші політичні опоненти транслюють у масовий простір через ЗМІ”,– запевнив Веніславський.

Він вважає, що причина таких пліток одна – бажання політичних опонентів розхитати ситуацію та отримати дивіденди для участі у майбутніх виборах.

“Дуже бурхливі політичні фантазії. На сьогодні жодних підстав і розмов в Офісі Президента щодо такого сценарію точно немає. Підстав для дострокових президентських виборів немає”, – підсумував Веніславський.

Водночас зауважив, що періодично з’являються підстави для дострокових парламентських виборів.

Однак ініціативи щодо їх проведення наразі немає.

Нагадаємо, спікер парламенту Дмитро Разумков запевнив, що наразі немає підстав для проведення дострокових виборів.

За його словами, у Зеленського є ще багато часу до кінця терміну, а тому він точно не хоче залишити позицію.
Заступник очільника Офісу Президента Кирило Тимошенко висловив думку, що у цьому питанні остаточне рішення – за Зеленським.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.