Поки російські терористи залишаються на українській землі, ніхто не сяде за стіл переговорів із Росією.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський.

Так, за його словами, мир – спільна мета усього світу.

«Наш світ великий, але всі ми в ньому – разом. І це наша спільна справа – мир. Україна запропонувала формулу миру світові. Поки російські загарбники залишаються на нашій землі, ніхто не сяде за стіл переговорів із Росією. Колонізатор має піти геть. Але світ має силу, достатню для того, щоб крок за кроком змусити Росію відновити мир», – заявив глава держави.

Володимир Зеленський також підкреслив, що Україна розробила формулу миру так, щоб кожен її пункт був підтриманий резолюціями ООН, щоб кожен у світі міг обрати собі пункт, який здатен допомогти реалізувати.

“Від Японії до арабських країн, від Європи до Латинської Америки – ми знаходимо підтримку для формули миру. І ми продовжуємо цю роботу”, – наголосив Президент.

Додамо, що за словами Зеленського, світ має підтримати українську формулу миру, щоб поразка РФ стала неминучою.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський на полях саміту G7 у Хіросімі зустрівся з низкою політиків.

Учасники саміту засудили жорстоку війну Росії проти України “найрішучішим чином”, назвавши її серйозним порушенням міжнародного права.

Крім того, світові лідери закликали до “справедливого і міцного миру” і підтвердили намір надати Україні військову, фінансову та гуманітарну підтримку.