Євген Кошовий зізнався, що після політичних змін у житті Володимира Зеленського, їхнє спілкування, зрозуміло, змінилося – вони почали рідше спілкуватися через зайнятість президента України. Також гуморист поділився, що при можливості поговорити з колишнім колегою по телефону, одне одному скаржаться на життя: 

"Ми дуже рідко зідзвонюємося з Володимиром Олександровичем, а коли телефонуємо – один одному плачемося в плече, в основному – ми, тому що він – сильний!" 

Про це Кошовий повідомив під час прес-конференції, присвяченій всеукраїнському туру фестиваля Кварталфест.

З цього року KvartalFest – це серія безкоштовних музично-гумористичних концертів містами країни, яку організовує студія "Квартал 95".

Кошовий зізнався, що іноді виходить поговорити по телефону з другом-президентом: "Коли спілкуємося, то говоримо один одному, що сумуємо". 

Також зірка "Кварталу" розповів, що багато його знайомих по-своєму інтерпретували його дружбу з Зеленським і почали просити передавати в Адміністрацію Президента різні резюме.

"З'являються дуже багато знайомих і друзів, які хочуть і думають, що ми ночуємо в Адміністрації Президента, тому що "ось, дірвалися до влади". Ні! Ми не ночуємо в Адміністрації Президента".