Українська акторка молодіжного серіалу “Школа” Ірина Кудашова приголомшила прихильників знімком у купальнику.

Пляжне фото з Одеси зірка опублікувала в Instagram.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Давай сыграем в игру? Представь, что ты встретил волшебника и он исполнит три любые желания из списка, что ты выберешь? 1.Взаимная любовь 2.Хороший друг 3.Крепкое здоровье 4.Неисчерпаемое богатство 5.Возможность путешествовать по всему миру бесплатно. 6.Всегда оставаться молодым Пиши в комментариях свои три желания ❤️Публикация от Ира Кудашова (@irinaa_kudashova)


На світлині Кудашова постала у суцільному чорному купальнику. Волосся було розпущене. Фанатів занепокоїли великі синці за нозі акторки.

Користувачі мережі засипали дівчину коментарями.

“Що за синці?”, “Десь читала, що у дуже худих людей часто синіють ноги”, “Такі синці, аж страшно за тебе”, “Ноги синіють”, “Гарно виглядаєш”, “Така худенька”, “Яка красуня”, – пишуть вони.

Нагадаємо, Ліза Василенко, відома за роллю учениці Лоли в популярному телесеріалі «Школа», опублікувала пікантне фото в своєму Instagram-профілі.

На знімку Ліза позує в повністю розстебнутій білій сорочці, демонструючи оголені груди. У відповідь прихильники висловили бурхливе захоплення і в коментарях назвали актрису «карколомною».

«Ти можеш купити 3 будь-які речі, але з урахуванням того, що вони починаються на першу букву твого імені, що б це було?», – поцікавилася у шанувальників зірка серіалу.