У Олени Зайцевої, яка визнана винною в смертельному ДТП в Харкові, є чотири сусідки по кімнаті в Покровському виправному центрі № 79. Так, Олена Зайцева проведе за гратами десять років за вчинення страшної аварії в Харкові, в результаті якої загинули шість осіб.

Інформацію передає “Діалог.UA”, посилаючись на прес-центр Державної кримінально-виконавчої служби “КП” в Україні “. Як повідомляється, відбувати покарання Зайцева буде в “камері” зі свіжим ремонтом. Приміщення для утримання злочинців більше нагадують номери в санаторіях. Ув’язнені забезпечені комфортом і свіжим ремонтом.

Виправна колонія мало схожа на в’язницю. Ув’язнені мають хороші умови: м’які меблі, їдальня, яка нагадує кафе, плазмовий телевізор.

Судячи з фото, в кімнаті застелені білими серветками тумбочки, на яких стоять горщики з квітами.У відомстві зазначили, що в Україні немає окремого центру або колонії для жінок, які вперше були засуджені за злочини, вчинені з необережності. Однак такий сектор є у виправній установі, де відбуває покарання Зайцева. Відзначається, що з іншими “вихованками” жінки з нього не перетинаються.