Українські виконавці репер Потап і співачка Настя Каменських стали справжньою сенсацією цього року. Артисти, які разом пропрацювали як дует більше 10 років – зіграли весілля.

Про те, що між Потапом і Настею не просто дружба і професійні стосунки плітки ходили не один рік. Особливо вони активізувалися після заяви Потапа про розлучення з Іриною Горовою. А в останні місяці тим більше.

Дует Насті і Потапа призупинив своє існування, але артисти постійно проводили багато часу разом, і звичайно ж чутки поширювалися зі швидкістю світла.

І ось, 23 травня 2019 року, Потапенко і Каменських зіграли таке очікуване для багатьох весілля і зробили це в ресторані під Києвом в колі найближчих.

Цього чекали майже всі, але все ж факт офіційного одруження улюблених артистів викликав справжній резонанс в Мережі. Майже два тижні не вщухають чутки навколо весілля. У Мережі з'являються все нові і нові фото і відео з торжества.

Напередодні Потап у себе в блозі опублікував рідкісний кадр зі свого весілля. На фото щасливий чоловік несе на руках не менш щасливу дружину. І Настя і Потап виглядають чудово, і дуже натурально. Ось що значить справжня любов.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Ношу ее на руках @kamenskux 🧸💍 #bearanddiamond

Публикация от Oleksii Potapenko (@realpotap)

"Ношу її на руках", – прокоментував фото Потап.

У коментарях прихильники в черговий раз пишуть захоплені коментарі.