Через неправильне проектування залізничних підходів до Кримського мосту Російська Федерація вкотре відклала терміни введення в експлуатацію залізничного сполучення через Керченську протоку. 

Внаслідок цього у залізничному тунелі відбулося непередбачене зрушення породи.

Про це інформує прес-служба МінТОТ.

Так, через помилки проектувальників окупантам доведеться додатково виділити майже 3 мільярди рублів для завершення будівництва залізничних підходів до Керченського мосту, про що свідчить розпорядження уряду Росії від 27 грудня.

Виявилося, що наявні ґрунти не можна використовувати для облаштування насипу під залізничне полотно. Під час будівництва встановлено, що фактичні властивості ґрунтів суттєво відрізняються від тих, що були використані під час проектування,– додають у відомстві.

Окрім цього, як зазначають у МінТОТ, у залізничному тунелі, що будується в районі селища Октябрське, поряд з місцем проведення археологічних розкопок Бієлі у 2018 році відбулося непередбачене зрушення породи, що пошкодило кріплення тунелю.

"Саме з цим пов’язані затримки виконання всіх будівельних робіт, в тому числі скасування тендеру на електрифікацію ділянки залізничного мосту через Керченську протоку", – пояснили у міністерстві.

Зазначимо, що попри усі труднощі із будівництвом залізниці через Керченський міст та постійне відтермінування її відкриття, у Росії вже знають, коли розпочнуть продаж квитків на поїзди, що прямуватимуть через переправу.

Так, їх у РФ збираються продавати від 19 грудня 2019 року.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У грудні 2019 року розпочинається рух по залізничній частині Кримського моста, вже призначена дата продажу залізничних квитків, це 9 грудня 2019 року,– повідомив гендиректор "Кримської залізниці" Олексій Гладілін.

Так, за його словами, по незаконно збудованому Росією Кримському мосту збираються запустити десять маршрутів пасажирських поїздів в Крим.

Серед перелічених потягів: Москва – Сімферополь, Москва – Севастополь, Москва – Євпаторія, Москва – Феодосія, Санкт-Петербург – Севастополь, Санкт-Петербург – Євпаторія, Мурманськ – Сімферополь, Єкатеринбург – Сімферополь , Смоленськ, Брянськ – Сімферополь, Кисловодськ – Сімферополь.