В окупованій Каховці Херсонської області спалахнула масштабна пожежа. У мережі повідомляють про можливий “приліт” по базі окупантів. 

Як повідомляють місцеві Telegram-канали, потужна пожежа вирує у районі міського елеватора. Чорний дим помітно навіть в населених пунктах поблизу. 

На кадрах з місця події видно, що пожежа масштабна. Стовп чорного густого диму здіймається в небо. Вогонь приборкують пожежники. Окупаційна “влада” мовчить про причини. 

Проте в місті такі прильоти вже скоріше стали нормою, ніж винятком із правил. Зокрема нещодавно у Каховському та Олешківському районах лунали вибухи й стрілянина. Внаслідок прильоту по позиціях росіян у Новій Каховці була зафіксована пожежа. При цьому загарбники нічого не змогли протиставити ЗСУ в ефективності контрбатарейної боротьби через невелику “військову хитрість” Сил оборони України.  

Як повідомляв Стопкор, потужні вибухи в окупованій Новій Каховці були з яскравими спалахами й детонацією. Їм передували автоматні черги – можливо, противник намагався збити безпілотник ЗСУ. Приблизно у той же час вони поінформували й про “бавовну” в Раденську – селі Олешківської громади на лівобережжі Херсонської області. 
За інформацією каналу “Херсон. Війна без фейків” тоді також сталась детонація ворожого боєкомплекту в районі Таврійска у Каховському районі. 
Увесь цей “армагеддон” стався на тлі неспроможності ворога коригувати власну артилерію, адже система зв’язку росіян була зламана.