156005c5baf40ff51a327f1c34f2975b1430118193

Розробили нову сатиричну компютерну гру «Wrath of Obama» («Лють Обами»), головні герої якої президент США Барак Обама та Росії – Володимир Путін. Сюжет сатиричної гри розпочинається із протистояння Обами та Путіна, які б’ються на території України. Пізніше лідери об’єднуються і ведуть спільну боротьбу проти повсталого з мертвих Володимира Леніна, передає Корупція.інфо.

Комп’ютерну гру «Wrath of Obama» («Лють Обами») розробив Ханс де Шуттер. У ній президенти США і Росії Барак Обама і Володимир Путін ведуть спільну боротьбу проти повсталого з мертвих Володимира Леніна і його армії зомбі.

Сюжет  гри починається з протистояння Росії та США, в ході якого американський президент «зникає» з Білого дому і на борту бомбардувальника B-52 відправляється «розбиратися з Путіним особисто».

Крім цього, перші кадри з рекламного ролика гри демонструють Україну, де б'ються Путін, верхи на ведмеді з гранатометом в руках, і Обама, з револьвером «Сміт-Вессон» на скакуні.

Після цього, раптово в мавзолеї у Москві повстає з мертвих комуністичний лідер Володимир Ленін, якого творець гри зобразив з вогняними очима і електричним німбом. 

В свою чергу, Путін і Обама об'єднують сили і йдуть війною проти авіації і піхоти Леніна.