В Херсонської області українські військові “зрізали верхівку” всього Правобережного угруповання російських військ.

“Вони повністю відкотилися від Інгульця, побудували другу лінію оборони, але це теж ненадовго”, – повідомив радник офісу президента Олексій Арестович у програмі Марка Фейгіна.

За його словами, завтра-післязавтра повинні бути “Хороші новини” з Херсонської області, тому що там у російської армії “обвал”.

“У мене є дані по їх угрупованню. У них майже 2500 убитих за місяць. Десь з 25 тисяч, які там були, кожен десятий убитий плюс поранені. Решта-недоевшие і деморалізовані. Це останні елітні російські частини. Штурмова піхота. Вони зараз там будуть доїдати останню калошу. І все це дуже сумно для них закінчиться (…) їм кінець”, – зазначив він.

Як зазначив Арестович, у Міноборони РФ є великі сумніви щодо здатності сформувати нові підрозділи в рамках оголошеної мобілізації.

– За нашими даними, вони зуміли зосередити зараз у навчальних центрах на полігонах 92 тисячі осіб. Що суттєво менше заявлених двохсот. З довідки Міноборони РФ розуміємо, що вони стикаються із низкою істотних труднощів під час проведення мобілізації. У деяких областях у зв’язку з набором та скрізь у зв’язку з необхідністю їх озброювати та десь діставати техніку, – каже радник.

– Якщо вони не зможуть зібрати другу хвилю з нових підрозділів – батальйон, бригада, полк, корпус, хоча б. То навіть мобілізація 17 млн нічого не змінить. У воєнному відношенні не вдається їх озброїти. Медицини – нуль взагалі, військова медицина – нижче за нуль. Але найголовніше тупо нема чим годувати і одягати, – повідомляє він.