Українці здатні прожити без російських соціальних мереж, – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що українці здатні прожити без російських соціальних мереж. Про це він заявив під час заходу, присвяченого Дню пам'яті жертв політичних репресій, – Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Пасажирський літак зіткнувся з вантажівкою! Від деталей зносить дах!

«Без підконтрольних КДБ-ФСБ соціальних мереж мій український народ теж здатний прожити», – сказав він.

Порошенко зазначив, що парламентська асамблея ОБСЄ 8 років тому ухвалила резолюцію про тотожність нацистського та сталінського режимів і запропонувала спільний день жертв пам'яті сталінізму і нацизму. Саме тому, за його словами, в Україні проходить декомунізація.

«До речі, і без підконтрольних КДБ-ФСБ соціальних мереж мій український народ теж здатен прожити. І, до речі, закон про заборону георгіївських стрічок я теж підпишу, щойно від надійде до мене з Верховної Ради», – сказав президент.

За його словами, георгіївська стрічка – це не символіка Другої світової війни, а символ агресії проти України 2014-2017 років, тому що «обвішані цими стрічками бойовики вбивають наших воїнів кожного дня і ночі».

«Врешті-решт, на жаль, Росія своєю політикою по відношенню до України сама поставила цю стрічку поза законом», – переконаний Порошенко.