6700 гривень втратив мешканець Гусятинщини через торги в мережі. На одному з сайтів чоловік вирішив придбати електроплиту.  І техніку не отримав, і гроші втратив. – передає Корупція.Інфо

Схема вже добре відома, однак дієва й досі: телефонний дзвінок, домовленість про покупку і отримання грошей на картку. Покупець справно перевевів кошти на банківський рахунок, однак продавець зник разом з товаром. Його номер  не відповідав, а згодом і зовсім зник з мережі. Потерпілий звернувся з заявою до правоохоронців.

Торгуючи чи купуючи у мережі, будьте особливо пильними!  Не поспішайте оплачувати товар, сподіваючись на чесність продавця. По можливості почитайте відгуки інших клієнтів про нього сайт на якому розміщений товар, просіть показати речі по відео, наприклад  через skype, надіслати детальні фото на телефон чи електронну пошту. Часто шахраї створюють оголошення з неіснуючим товаром, тому підтвердити його наявність не мають можливості.  І обов’язково купуйте наложеною платіжкою. Заплатите дорожче, однак таки придбаєте необхідне, повідомляє сектор комунікації НП Тернопільської області.