1069818

Жінка, яка за кермом Рorsche Cayennе, порушила правила дорожнього руху і погрожувала поліцейським, не працює у Львівському національному університеті імені Франка.

Як повідомила  керівник прес-служби ЛНУ імені Франка Тетяна Шемберко, за попередньою інформацією, порушниця, яка представилась доцентом університету, не числиться серед професорсько-викладацького складу ЛНУ ім. Івана Франка. В університеті також обіцяють оприлюднити у понеділок офіційний лист з приводу цієї ситуації.

Нагадаємо, у прес-службі патрульної поліції Львова повідомили, що жінка, яка порушила правила дорожнього руху за кермом Рorsche Cayennе, ображала поліцейських і погрожувала їм звільненням. Жінка представилась доцентом ЛНУ імені Івана Франка.

 

"Як нам стало відомо з достовірних джерел, порушницею правил дорожнього руху стала Галюк Світлана Євгенівна, начальник юридичного відділу ПП “Галицька будівельна компанія“, м. Львів, вул. В. Липинського, 36", – повідомляє turka-ua.net.

Крім того, у 2012 році Ухвалою Львівської міської ради її кандидатуру було подано до списку присяжних районних судів м. Львова.Щодо наукової роботи пані Світлани, то вона справді захистила кандидатську дисертацію на тему "Порівняльно-правова характеристика джерел сучаного мусульманського права" ([Текст] : автореф. дис… канд. юрид. наук: 12.00.01 / Галюк Світлана Євгенівна ; Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. – Л., 2009). Але вона жодного дня у ЛНУ ім. І. Франка не працювала і не вчилася, запевняє джерело.

 

В соцмережах вже з'явилися карікатури на цей інцидент

Нагадаємо, схожий випадок трапився у Києві. Поліція затримала білявку за парковку її Range Rover на пішохідному переході.

На відео видно, що після затримання жінка в грубій формі відмовилася надавати поліцейським документи на авто і сплатити штраф. Поліція була вимушена  забрати жінку в відділення, де вона трощила меблі та кидалася на правоохоронців.

Пізніше прес-секретар Київської міської ради Ірина Шкуро на своїй Facebook-сторінці назвала ім'я порушниці –  адвокат Світлана Цибуліна.‡агрузка...