Рай багатих створений з пекла Бідних. Віктор Гюго.

Саме ось ці слова великого письменника приходять на думку, коли бачиш, як наші чиновники жирують на широку ногу, в той час, як прості українці рахують копійки.

Такою думкою поділився відомий блогер Михайло Шнайдер у себе на сторінці у Фейсбук.
 
“Поки прості Українці рахують кожну копійку, збираючи дітей до школи, Паша Розенко Працював. І” Напрацював “за минулий місяць … 109 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. У тому числі … 65 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ Відпускних. Правда Вражає? За один місяць , він отримав стільки, скільки простий пенсіонер в кращому випадку отримає за ШІСТЬ РОКІВ. І це тільки офіційна Зарплата. А які насправді доходи нашого “Героя” мені навіть страшно Уявити. Мова йде про суми з шістьма Нулями. Це вже переходить всі межі розуміння і здорового Сенсу. В той час коли МІЛЬЙОНИ Українців не живуть, а виживають, деякі обрані персонажі, орудують просто колосальними грошима. У зв’язку з цим я можу сказати лише Одне. Пора нашій новій владі, все це припиняти. І чим швидше, тим краще … “, – пише блогер.

Відзначимо, що недавно Павло Розенко разом з нареченою, телеведучою Оленою-Христиною Лебідь відпочивав в Батумі, а після на Волині, на озері Світязь.