Лідер руху "Український вибір" Віктор Медведчук заявив, що уповноважена з прав людини Людмила Денісова нібито заважає проведенню переговорів зі звільнення незаконно засудженого в Росії режисера Олега Сенцова.

Варто зазначити, що така заява обурила українців, які і досі згадують Медведчуку справу Стуса, та періодчино вказують на звязок з Путіним та спільний бізнес

Заяву Медведчук зробив в ефірі телеканалу "112 Україна", додавши, що в питанні переговорів з обміну полоненими виникає багато складнощів, якщо політики необережними заявами створюють навколо них несприятливий фон.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

"Можу сказати, що я не знаю, хто веде сьогодні переговори щодо Сенцова, мною вони велися кілька місяців тому. І були різні варіанти, які були предметом обговорення. Те, що відбувається сьогодні – я бачу, що ці переговори не ведуться. Що пішло не так? Ось про це поки що краще не говорити. Було прохання президента України такі переговори проводити – і я їх проводив. в минулому році і в цьому", – сказав він.

"Зараз зроблена зупинка. Чому? Тому що почалися розборки між уповноваженими з прав людини – Денисової і Москалькової (російський омбудсмен Тетяна Москалькова.). Я не вважаю правильним те, як поводиться пані Денісова. Вона поводиться не як уповноважений з прав людини, а як політик. Її дії необачні", – заявив Медведчук.

За його словами, будь-який тиск на Росію і її керівництво є "контрпродуктивним і ніякої користі не принесе".

"Звернення і вимога через міжнародні організації до РФ, на жаль, навряд чи вплинуть. Треба вести переговори з РФ, треба пропонувати когось натомість, кого Україна може звільнити, щоб звільнити тих, чиєї свободи ми бажаємо, і тих, хто сьогодні знаходяться в умовах утримання під вартою в РФ", – сказав Медведчук.

Нагадаємо, декілька днів тому, група відомих режисерів, акторів, сценаристів Словаччини звернулася до президента, прем'єра, голови парламенту і міністра закордонних справ своєї країни із закликом «вжити невідкладних заходів для порятунку життя ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова, який правозахисною організацією« Міжнародна амністія »визнаний« в'язнем совісті ».