Після чергової пластики співачка Таїсія Повалій змінилася настільки, що тепер у ній вже не впізнати жінку, яку українці бачили на сцені ще кілька років тому.

Відома співачка Таїсія Повалій – одна з небагатьох, хто не заперечує свої численні пластичні операції. Зірка не раз зізнавалася, що робить зі своєю зовнішністю все, що вважає за потрібне.

Цього разу приводом для обговорень стали фото і відео, якими днями зірка поділилася на власній сторінці в Інстаграм. Всі без винятку звернули увагу на вид підборіддя співачки і багато хто назвав її дуже неприродною, а деякі – силіконової лялькою.

"Що з підборіддям?", "Боже … силіконова лялька, що ви з собою зробили? Це вже навіть не смішно …", "Не впізнати …", "Нове обличчя?", – писали один за іншим підписники під публікацією Повалій.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

❤ #таисияповалий #повалий #taisiyapovaliy #tpovaliyofficial #povaliy

Публикация от Таисия Повалий (@tpovaliyofficial)

 

Ось тільки, як виявилося, всі негативні коментарі на свою адресу, співачка просто видалила, залишивши лише приємні.

Іспанський хірург Іван Маньєро стверджує, що Таїсія Повалій  зробила не одну операцію, таким чином не залишивши навіть натяку на ту зовнішність, яким жінку обдарувала природа і батьки.

"Робила ніс, брови, блефаропластику – підтяжку повік. Коли роботи багато – трансформації помітні. Втрачається природність. Повалій виглядає не дуже натурально", – заявив він.