Міністр оборони Олексій Резніков пригрозив російським окупантам. Він попередив, що партнери передали Україні новітні протиракетні комплекси NLAW. Новітні протитанкові комплекси NLAW, які Україна отримала від партнерів, допоможуть зупинити агресію Росії, якщо для неї не існує норм міжнародного права.

Глава Міноборони України пояснив, що він юрист, тому для нього завжди було важливе верховенство права.

“Я юрист. Для мене верховенство права завжди було першорядною цінністю. Росія прийшла до нас з війною, масовими вбивствами та мародерством. Для них немає закону. Але завдяки нашим партнерам Україна має для них NLAW. Цей особливий вид “любові” неминуче переможе”, – написав він у Twitter.

Варто зазначити, що NLAW – це полегшена переносна протитанкова керована ракета малої дальності.

Зазначимо, що раніше міністр оборони вже звертався до російських військових. Він закликав їх “бути розумними та повертатись додому”. В іншому випадку їх чекає або загибель, або Гаага.

Олексій Резніков закликав росіян, які з війною прийшли в Україну, повернутися додому. За його словами, в іншому випадку їх чекає смерть.

Він оприлюднив відеозапис знищення російського крейсера “Москва”.

“Йди за “Москвою”, або будь розумним і йди додому. І чекай запрошення на безкоштовну поїздку до Гааги”, – зазначив Олексій Резніков у Twitter.

Очільник Міноборони закликав не пропустити таку можливість. Адже вона буває лише раз у житті.

Зауважимо, сьогодні Максим Козицький заявив, що Україна використовує всі можливі коридори постачання, що ЗСУ вчасно отримували все необхідне озброєння.

Очільник Львівської обласної військової адміністрації заявив, що лише зброєю ми можемо боронити державу та пришвидши перемогу. Про це він повідомив під час брифінгу 18 квітня.

“Коридори постачання, на жаль, ми маємо лише ті, які маємо. Звідки кордони – звідти й коридори постачання. Ми б хотіли мати коридори постачання для нас із Білорусі, але це наразі неможливо”, – сказав Максим Козицький.

Щоб звільнити окуповані території, Україні потрібне важке озброєння. Українська влада офіційно сформулювала запит на постачання зброї з Німеччини.

“Потрібні артилерійські системи – в них німецька армія особливо сильна. І, на жаль, нам потрібні танки, тому що у нас були дуже великі втрати бронетехніки. Інше стандартне обладнання – зенітні комплекси, радіоелектронна розвідка. Нам потрібне важке озброєння, щоб звільнити окуповані території”, – зазначив начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю для Spiegel.