Олег Ляшко – одна з найбільш неоднозначних особистостей в українській політиці. З депутатом пов'язано величезна кількість скандалів, в тому числі і на сексуальному грунті. Не дивлячись на те, що політик заявив про свої заручини з Росітою, він продовжує підтримувати тісні відносини зі своїми «супутниками». Що відомо про хлопців, яких називали "друзями" Ляшко дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Перше гучне звинувачення про нетрадиційну орієнтацію політика виникло в 2010 році, коли в Мережу потрапило відео зняте ще в 1993. На ньому, Ляшко під час допиту, зізнався про те, що у нього були інтимні стосунки з чоловіком на ім'я Боря. Останній обіцяв тоді ще працівникові преси, допомогти зі спонсорами та кар'єрною драбиною. Після цього скандалу починаються висуватися звинувачення вже в сторону самого Ляшка.

Популярне: "В політику привів Луценко, а міністром стала за сприяння Гройсмана": Невідомі факти з життя "ката" української освіти, Лілії Гриневич

Так в 2012 році виникає ще один скандал. На цей раз політика затримали під час спроби вивезти кількох дітей з Криму до Туреччини і проти нього навіть порушують кримінальні справи, але розслідування швидко згортають.

Ще одним партнером Ляшка називали Максима Воструева, – особистого дизайнера майбутньої дружини Росіти. У мережі навіть ходили чутки про те, що вони живуть разом. Але сам політик такі твердження спростовував.

В 2016 році Владислав Терещенко звинувачував Олега в згвалтуванні. Хлопець розповідав, що познайомився з депутатом на одній з найбільших гей-вечірок в Києві.

Але всі перераховані вище персонажі, якщо і правда з'являлися в житті Ляшка, то не на довго. Але є ще один чудовий «кадр». Хлопця звати Даніель Ласт. Юнакові 24 роки і він часто з'являється на фотографіях разом з Олегом. Таке дивне ім'я у хлопчика було через те, що батьку поїхали жити до Німеччини ще на початку 90-х років. Сам же хлопець вирішив, що жити хоче в Україні і перебрався знову до Києва. Вперше українці дізналися про нього в минулому році, коли Ляшко поїхав відпочивати до Відня, саме в кафешці цього міста вперше їх помітили разом.

Не дивлячись на те, що Ляшко спростовував будь-які зв'язки з Даніелем, але на сторінці в фейсбук політика, хлопець числиться серед його друзів.

Правда цим аканутом Даніель не користується, після того, як вся Україна про нього дізналася – сторінку закинули. Але ось забороненої соціальною мережею "Вконтакте" хлопець продовжує користуватися.

Правда на показ для оточуючих він виставив лише кілька фотографій, приховавши своїх знайомих і всю інформацію. У свої 24 хлопець – володар кількох дорогих автомобілів, серед яких «Porshe і Мерседес».

Наскільки часто бачиться хлопець з главою «Радикалів» невідомо, але ось спілкуються по телефону вони часто. Так, у Верховній Раді, фотографам вдалося зловити кадр, на якому було видно останні набрані номер Олега. Один з них був підписаний як «Даніель».