Кабінет міністрів погодив призначення голів Київської, Кіровоградської, Луганської, Харківської та Чернігівської обласних державних адміністрації.

Відповідні рішення Кабмін ухвалив на своєму засіданні 20 жовтня.

Так, згідно з повідомленням, уряд погодив призначення:

– Олексія Чернишова на посаду голови Київської ОДА;

– Андрія Балоня – на посаду голови Кіровоградської ОДА;

– Сергія Гайдая – на посаду голови Луганської ОДА;

– Олексія Кучера – на посаду голови Харківської ОДА;

– Андрія Прокопенка – на посаду голови Чернігівської ОДА.

Також уряд погодив призначення Дениса Клюшнікова заступником голови Донецької ОДА, Максима Скрипніка – заступника голови Дніпропетровської ОДА та Івана Федорова – першим заступником голови Запорізької ОДА.

Як повідомлялося, у неділю, 21 жовтня, голова Київської ОДА Бно-Айріян заявив, що подав про відставку. Новий претендент на цю посаду Олексій Чернишов – бізнесмен, інвестор, народився 4 вересня 1977 року у Харкові. Закінчив Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» за спеціальністю «Економіка підприємства». Із 1998 року працював в IT галузі, в компанії Telesens, яка розробляла системні програмні продукти для телекомунікаційного бізнесу. З 2004 року – віцепрезидент з розвитку, з листопада 2005 – президент концерну і групи АВЕК. Із 2008 по 2013 – голова наглядової ради концерну і групи АВЕК. В 2012 році заснував інвестиційно-девелоперську компанію Eastgate Development, що займалася розвитком масштабних проектів комерційної нерухомості, а також залученням іноземних інвестицій в Україну. У 2014 році Чернишов заснував інвестиційну компанію VI2 Partners. Офіси компанії працюють у Києві та Відні. В 2017 році компанія Чернишова «VI2 Partners» придбала долю акцій мережі супермаркетів «Фуршет» у французького оператора Auchan Group «Ашан Україна». В 2014 році заснував Kyiv Vision Foundation, яка займається підтримкою культурних проектів, популяризацією України в Європі через потенціал сучасного українського мистецтва.