У справі про замах на голову спостережної ради ПАТ «Львівський холодокомбінат» Богдана Копитка з’явились нові подробиці. 

Як поінформували надійні джерела у правоохоронних органах, у вівторок, 13 вересня поблизу траси, біля якої було скоєно підрив і обстріл автомобіля з охоронцями холодокомбінату, було виявлено ще два фугаси. 

Їх знайшли косарі, яких львівська міліція попросила викосити всю траву біля траси на Старе Село. Вибухотехніки вилучили дві залізні труби завдовжки по півметра і вагою по 7 кілограмів кожна, залиті воском і наповнені роликами від підшипників. Досить було вставити детонатори, і потужні фугаси ставали страхітливим знаряддям знищення. Тепер над цими вибуховими пристроями працюють експерти-вибухотехніки. Як прогнозувала «Ратуша» в одній з попередніх публікацій: «Цілком ймовірно, що вздовж дороги і тепер зроблено ще кілька «закладок».Нагадаємо, що 29 серпня по дорозі на Старе Село Пустомитівського району Львівської області о 10:30 ранку було підірвано автомобіль «Мерседес». Загинуло двоє охоронців і один водій, одному бодігарду пощастило залишитись живим. Автомобіль із підприємцем Богданом Копитком швидко зник з місця нападу. Згодом підірвану машину ще було обстріляно з двох автоматів Калашникова, а під час огляду місця події в лісі знайшли гранатомет РПГ-26. Саморобні вибухові пристрої наштовхують слідчих на думку, що до замаху на підприємця можуть бути причетні колишні учасники АТО. Ймовірно, члени добровольчих батальйонів. Але наразі це тільки версія слідства.