Канада розширила санкції проти росії, заборонивши експорт та імпорт предметів розкошу з та до рф,  про це оголосили у міністерстві закордонних справ Канади.

Відсьогодні уряд Канади забороняє експорт до росії певних предметів розкошу, серед яких: алкогольні напої, тютюн, деякі текстильні вироби та спортивний одяг, взуття, розкішний одяг та аксесуари, ювелірні вироби, столові прибори і твори мистецтва. Канада також забороняє імпорт певних предметів розкоші з росії, в тому числі: алкогольних напоїв, морепродуктів, риби та непромислових діамантів, – ідеться у поширеному повідомленні.

Зазначається, що, за цінами 2021 року, загальна вартість заборонених товарів сягає 75,7 млн дол. Окрім цього, Канада наклала особисті санкції ще на 14 російських олігархів, членів їхніх родини та наближених до путінського режиму людей.

Ці особи безпосередньо дали змогу розпочати безглузду війну володимира путіна в Україні та несуть відповідальність за біль та страждання українського народу, – наголосили у відомстві.

Канада також розширила заборону на експорт до росії товарів, які можуть використовуватися для виробництва зброї.

У канадському санкційному списку – близько тисячі причетних до вторгнення громадян РФ, Білорусі та України. Серед іншого, це особисто Путін, глава МЗС Сєргєй Лавров, міністр оборони Сєргєй Шойгу.

Нагадаємо, Канада запровадила персональні санкції проти Путіна та Лукашенка у перші дні після початку повномасштабної війни.