Країни світу продовжують обкладати росію санкціями – цього разу до них долучився і уряд Нової Зеландії – він запровадив санкції проти 44 державних підприємств росії та Білорусі. Обмежувальні заходи ввели і проти Газпрому.  Про це  повідомляє The National Tribute.

Наклали санкції на організації, які виробляють зброю і військові технології для путінської війни, і які є частиною величезного військово-промислового комплексу Росії. У цьому раунді санкцій було всього визначено 44 компанії, у тому числі шість білоруських зі сфери оборони. Новозеландцям буде заборонено мати справу з цими компаніями, – заявила Наная Махута, лідерка МЗС Нової Зеландії.

Політикиня зауважила, що установи, на які наклали санкції, мають стратегічне значення для росії. Вони забезпечують сировину, інфраструктуру, комунікації, транспорт, зброю та фінансування.

Також Наная Махута заявила, що влада Нової Зеландії продовжує вводити санкції проти рф та підтримувати Україну, щоб вплинути на закінчення війни.

Також нагадаємо, що Європейський Союз вже почав роботу над новими санкціями проти російської федерації – це буде вже сьомий пакет обмежень та заборон. Вони мають бути ще жорсткішими. Зокрема, у контексті газу, який РФ ще може продавати, а також відключення всіх російських банків від системи SWIFT, зокрема – Газпромбанку. У попередньому пакеті санкцій від ЄС йшлося про часткове ембарго російської нафти – проте деякі країни все ще не можуть відмовитися від нафтопродуктів країни-окупанта.