Зараз в ЗМІ активно поширюють інформацію про те, що власників індивідуальних сонячних панелей (потужністю до 30 кВт) влада хоче покарати. Йдеться про штрафні санкції за ввезення в Україну контрабандних комплектуючих. Власників панелей планують змусити повернути гроші, які отримали по «зеленому» тарифу, передає Корупція.Інфо

Популярне: Не хочете проходити вакцинування? Уляна Супрун вже підготувала покарання, не припиняє дивувати…

Провідні експерти на профільному ринку говорять, що 40% наявних в державі комплектуючих для СЕС потрапили з порушенням законодавства. Сконцентровано увагу на дорогих інверторах, які перетворюють постійний струм в змінний.

НКРЕКУ, якою керує Дмитро Вовк, планує відключати від мережі власників сонячних панелей, які відмовляються повертати незаконно отримані гроші за «зеленим» тарифом.

Відзначимо, на початку грудня 2017 представники ряду профільних компаній зустрілися і погодили будівництво восьми сонячних електростанцій.

В Мережі уже публікують обурені пости проти штрафних санкцій, за користування сонячними батареями.

Верховні бариги хочуть вкрасти в українців Сонце.

Замість того, щоб у важкій економічній ситуації допомагати ініціативним людям самостійно зменшувати їх витрати на життя і собівартість виробленої ними продукції, владні бариги в змові з кількома олігархами вирішили монополізувати Сонце.

Вони хочуть використовувати теплову енергію Сонця для виробництва електроенергії (це відмінно!), продавати її (це нормально) і не дозволити робити те ж саме всім бажаючим. А ось це – злочинна змова проти народу України!

Пропоную Руху нових сил організувати та очолити всенародну боротьбу проти монополізації прав на енергію Сонця і Землі за створення Єдиної мережі вільних енерговиробників.

МОЯ ЕНЕРГІЯ — МОЇЙ КРАЇНІ !