У силу початку передвиборчої кампанії, все більше читаємо заяв від кандидатів про те, що вони долучились до тої чи іншої боротьби з беззаконням. Коли насправді боротьбу проводили сама громадськість, якій, добре, якщо взагалі не заважали відстоювати правду.  

Отже, в силу останньої заяви спростуємо і пояснимо деякі факти.

Містяни Левандівського району не так давно здобули невеличку перемогу: зупинили незаконне будівництво. Зрозуміло, що боролись вони з цим без залучення у свій захист якихось політиків. З чим останні не згідні, як не залучити таке досягнення до своїх піар-технологій?!

Для вирішення істини ми взяли коментар одного з активістів – О. Агашков

Ми повідомили йому про такий факт «присвоєння» (вже тепер не землі, а досягнення) на що отримали досить розлогий та чіткий коментар. Пряма мова: «На даний час на орендованій землі, на 10 років, двом приватним особам Волошину та Юрків, було надано дозвіл на нове будівництво житлового багатоквартирного будинку. Відповідно договором було передбачено, що на суміжній ділянці було повне обладнання автостоянки і прибудинкової території. Будівництво мало здійснювати компанія СБ-ГРУП, яку очолює Олександр Білько. В результаті усіх наших дій, ми зібрали документи і на підставі їхнього аналізу, ми добилися візиту мера міста Львова, 11 серпня, на ту ділянку Левандівський парк і безпосередньо на місце запланованої забудови Забудова не здійснювалася, хоча дозволи усі були підписані. Майданчик ліквідовано будівельний, і відповідно мер міста повідомив, що ніякого будівництва у парку не буде. Те, що з’ясовувалися усі подальші наші розмови із чиновниками Львівської міської ради і за сприяння керівництва району доли нам можливість стверджувати про те, що перегляд парку відбувався не зовсім обґрунтовано. Вони були довільно потрактовані і передано в оренду усі земельні ділянки не зовсім підставно. 

У нас завжди була інформація, що забудовник і орендарі спілкувалися відкрито. і були присутні на зустрічах із міською владою, із нами безпосередньо і забудовником я мав зустріч – він пояснював свою позицію – їхня позиція ґрунтується на тому, що на праві приватної власності 2005 року їм належить житлова споруда розташована безпосередньо в парку Левандівський про що свідчать документи. Окремо суміжна ділянка, яка передбачала облаштування автостоянок – так виглядало, що це мав бути колишній ДКП «Стрілець», і він буде реорганізований у Львівське комунальне підприємство в культурному центрі Супутник. 
Ми будемо мати діючу установу культури і не будемо мати проблем, що хтось застосував його ліквідацію. Тут ми досягнули розуміння абсолютного з боку будівництва культури. Щодо забудовника очікувати юридичного вирішення питань і ніяких дій не провадили. З приводу причетності до цього ще когось – у нас такої інформації не має, ми не можемо її підтвердити. Усі хто із нами зустрічався вони відверто називали себе орендарями земельної будівлі, забудовниками, інших прізвищ не фігурувало. Акцентуємо увагу, що не йде мова про когось із політиків чи громадських діячів, лише самі містяни цього району та забудовники.