642034

Парламентар впевнений, що без радикальних заходів відродити українську економіку не вдасться, навіть за допомогою кредитів від МВФ, які в свою чергу, можуть призвести до боргової кризи.

Радикальна партія виступає за те, що ми маємо самостійно запускати економіку, а кредити використовувати для стимуляції зростання та створення нових робочих місць. Уряд сьогодні діє навпаки, латаючи дірки в бюджеті та таким чином перекладаючи свою відповідальність на державу та населення. Тепер Україна витрачає шалені кошти на погашення виключно відсоткової ставки за борговими зобов'язаннями, і очевидно, що такі речі не стимулюють економічне зростання,— заявив лідер опозиції в ток-шоу "Люди. Hard Talk. LIVE".

Також Ляшко зазначив, що його партія не підтримає проект бюджету та новий податковий кодекс на наступний рік, оскільки вважає їх безперспективними.

"Бюджет і податковий кодекс мають бути інструментами розвитку, на жаль, зараз запропоновані урядом програми є інструментами знищення економіки країни та приватного сектору. Кабмін планує збирати високий податок з людей, які отримують малу зарплату, а високі прибутки будуть оподатковуватися менше — це нонсенс", — наголосив радикал.