http://photo.unian.netГолова Верховної Ради України Андрій Парубй заявляє, що реформування парламенту буде для нього одним із ключових завдань на новій посаді.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час парламентсько-громадської конференції “Створюємо ефективний підзвітний, відповідальний парламент” – передає Корупція.Інфо

“Реформування Верховної Ради для мене буде одним із ключових завдань на цій посаді, яку я маю честь відучора обіймати”, – зазначив спікер і висловив переконання, що без збільшення інституційної спроможності парламенту буде важко здобути суспільну довіру і важко зробити цей орган ефективнішим.

Парубій наголосив на необхідності продовжувати розпочаті раніше відповідні реформи.

Він висловив сподівання на плідну співпрацю між парламентом та урядом.

“Один із важливих напрямків, який є у нас, це напрямок налагодження співпраці між Верховною Радою і Кабінетом міністрів, в тому числі, для того, щоб законопроекти, які ми готуємо, були найвищої якості, щоб вони мали спільну позицію і Кабінету міністрів, і Верховної Ради ”, – сказав Парубій.

Водночас він наголосив на важливості співпраці з експертним середовищем та громадянським суспільством.

Крім того, на заході присутній колишній президент Європарламенту, керівник оціночної місії ЄП Пет Кокс, який має доповідати про рекомендації місії Європарламенту щодо реформи і підвищення спроможності Верховної Ради України.