Івано-Франківськ  — обласний центр Івано-Франківської області, економічний і культурний центр Прикарпаття, одне з найбільших міст Галичини. Цьогоріч випадків хабарництва у колишньому Станіславі траплялося небагато.

корупція франківськ

 

Засудили депутата-хабарника, який вимагав 30 тис дол.

Прокуратура Івано-Франківської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо одного з депутатів Івано-Франківської міської ради, котрий одержав 30 тис дол хабара.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Вказану суму він разом з керівником департаменту містобудування та архітектури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради вимагали та одержали в 2012 році за надання одному з суб’єктів господарювання довідки щодо містобудівних умов та обмежень для забудови земельної ділянки у обласному центрі.

У ході розслідування кримінального провадження прокуратурою Івано-Франківської області депутата було оголошено в міжнародний розшук та екстрадовано до України.

Обвинувальний акт щодо нього прокуратура області скерувала до суду за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Проаналізувавши всі докази у кримінальному провадженні, наведені державним обвинувачем, суд повністю погодився з позицією прокурора та призначив покарання засудженому у виді п’яти років та шести місяців позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права займати виборчі посади на 3 роки. Депутата взято під варту у залі суду.

 

 

 

В Івано-Франківську забудовник надурив міськраду на 720 тисяч.

В Івано-Франківську шахрайські дії посадовців призвели до неможливості стягнення з суб’єкту господарювання понад 720 тисяч грн внеску до Фонду соціально-економічного розвитку міста.

Про це сьогодні повідомили у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

«Виконавчим комітетом Івано-Франківської міськради, фінуправлінням виконкому та приватним підприємством було укладено договір про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста. За умовами цього договору забудовник мав сплатити на розвиток міста понад 720 тисяч грн. Однак взятих на себе зобов’язань не виконав, а зазначені кошти не перерахував», – говориться в повідомлені прокуратури.

У зв’язку з цим прокуратурою в інтересах держави в особі виконавчого комітету міської ради подано позовну заяву про стягнення цих коштів, яка була задоволена рішенням господарського суду Івано-Франківської області.

Не погодившись із рішенням суду, суб’єкт господарювання подав апеляцію. Поки справа слухалась у Львівському апеляційному господарському суді, підприємство, повідомивши державного реєстратора про відсутність заборгованості перед виконавчим комітетом, самоліквідувалось.

Таким чином, шахрайські дії посадовців призвели до неможливості стягнення з суб’єкту господарювання понад 720 тисяч грн внеску до Фонду соціально-економічного розвитку міста.

 

У центрі Івано-Франківська вели незаконну забудівлю.

Прокуратура міста Івано-Франківська розпочала кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва у центральній частині міста.

Про це повідомляє прес-служб облпрокуратури.

Встановлено, що службовими особами однієї з будівельних фірм здійснюється незаконне будівництво на вулиці Мельничука.

Будівництво проводиться з грубим порушенням містобудівного та земельного законодавства, зокрема, без правовстановлюючих документів на користування земельною ділянкою та без одержання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво), внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.