Комітет Верховної Ради у закордонних справах включив у делегацію ПАРЄ від України депутата Опозиційного блоку Вадима Новинського. – повідомляє Корупція.Інфо

Натомість народних депутатів, колишніх журналістів Світлану Заліщук і Мустафу Найєма комітет виключив із делегацій ПАРЄ і НАТО.

Про це Світлана Заліщук повідомила у себе на сторінці у Facebook.

"Щойно українська делегація ПАРЄ поповнилася фігурантом розслідування прокуратури Вадимом Новинським з Опоблоку. Таке рішення підтримав комітет у закордонних справах. Разом з тим мене та Мустафу Найєма остаточно рішенням комітету виключили з делегацій ПАРЄ і НАТО", – повідомила вона.

Нагадаємо, у листопаді під час засідання Блоку Петра Порошенка народних депутатів Заліщук та Найєма виключили зі складу міжнародних делегацій.

Заліщук заявила, що це голосування на фракції було сфальсифіковано. "Фракція БПП 14 листопада, коли з подачі Кононенка було голосування, не мала кворуму. Коли я попросила протокол, то документ мені не давали кілька днів. Наступного дня з'ясувалося, що в депутатів збирали підписи про присутність заднім числом. Це називається фальсифікація. Після публічного скандалу було переголосування за участі кворуму", – написала вона.