635554639517045948_650x410

Анджей Дуда планує допомагати сусіднім країнам, залучати нових партнерів та будувати відносини на правді

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на TVP.Info.

"Сусідські відносини, відносини міжлюдські дуже важливі, і ми повинні їх будувати. Там, де ситуація складна, ми повинні докласти особливих зусиль. Разом із нашими партнерами у Центрально-Східній Європі від Балтики до Адріатики. Добрі відносини – це гарантія миру і безпеки, а також нашого здобутку в Євросоюзі. Виступаю за відновлення Вишеградської групи та включення нових партнерів", – заявив новий польський президент в інавгураційній промові.Також він підкреслив, що відносини із сусідами повинні будуватися лише на правді. У зв'язку з цим Дуда обіцяє вести активну історичну політику.

"Сусідські відносини можуть бути побудовані тільки на правді. Тому повинна бути активна історична політика і всередині країни, і ззовні… У нас велика історія, ми не повинні її соромитися, а навпаки. Я зобов’язуюсь і в цьому бути активним", – пообіцяв Дуда.

Нагадаємо, під час інавгурації Дуда також заявив, що країни Центрально-Східної Європи потребують гарантій безпеки від НАТО, а Польща має будувати сильну армію.