Відомий російський телеведучий Андрій Малахов розповів про темне минуле колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який був убитий 23 березня у центрі Києва, передає Корупція.Інфо

Популярне: У Бахмуті 13-річна школярка вдруге намагалася виконати «смертельний квест»

Ведучий ток-шоу "Пусть говорят" повідомив, що у Вороненкова була таємна дитина від дівчини на ім'я Олена. 

"Справа в тому, що за кілька місяців до гучного весілля Максакової і Вороненкова до редакції "Пусть говорят" звернулася дівчина на ім'я Олена. Вона розповіла, що народила дитину від Дениса Миколайовича, й описала більш ніж крутий норов депутата, через який вони і розлучилися", – поділився Малахов.За словами телеведучого, політик на дзвінки редакторів програми з проханням прояснити ситуацію не відповідав.

"Зате на особисту пошту всіх співробітників "Пусть говорят" посипалися листи з погрозами фізичної розправи, а шеф-редактору, зайнятому підготовкою ефіру з депутатом, підкинули на поріг дохлу кішку із запискою "Для тих, хто не заспокоївся", – зазначив Малахов.

При цьому він додав: "Звичайно, про мертвих – добре або нічого. Але мені здається, ці факти свідчать про темну сторону убитого Дениса Вороненкова".