У мережі з'явилося відео, на якому народний депутат України Михайло Гаврилюк ( "Народний фронт") зізнається, що голосує у Верховній Раді за закони, не розбираючись в їх суті, а просто натискаючи потрібну кнопку.

Запис оприлюднив український журналіст Костянтин Стогній, який зазначив, що українці не стануть жити краще до тих пір, поки не навчаться вибирати професійних і відповідальних політиків.

Свою думку він опублікував в Facebook.

У ролику зізнання про свою некомпетентність Гаврилюк робить, відповідаючи на питання телеведучої Наталії Влащенко про те, чому він голосував за ініціативу, що стосується ціноутворення на газ, якщо не підтримував її.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

"Як голосував, як голосував? Взяв та й натиснув на зелену кнопочку", – сказав парламентарій.

Така легковажність нардепа вкрай обурила Стогнія, і він звинуватив українців в тому, що в своїх політичних уподобаннях вони весь час стоять на місці.

"Перед наступними виборами навіть ні з ким не буду вести дискусій про розум, освіту і професіоналізмі законодавців. Це, як воду лити з пустого в порожнє … Продовжуйте вибирати" хороших хлопців "і щирих" патріотів ". І далі" голосуйте серцем " і не скигліть, що жити з кожним днем ​​все важче і важче ", – жорстко висловився журналіст.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на нардепа напали власники «евроблях», які мітингували в той день біля стін парламенту. Мітингувальники обклали Гаврилюка добірним матом і назвали «гівном», змушуючи його повернутися в сесійний зал Ради.

 У бійці нардеп впав на асфальт, і мітингувальники мало його не затоптали.

«Ти забув Майдан! Ти забув все! Ти сюди прийшов голожопий! Перефарбувати швидко говно! Ми на Майдані разом стояли! »- кричали Гаврилюку обурені люди.