Новоскликана Рада ще не розпочала свою роботу, а в новій коаліції вже відбувся перший скандал. Дещиця кулуарної боротьби виплила завдяки різкий заяві Філатова.

Дніпропетровець Борис Філатов, який став народним депутатом завдяки перемозі у рідному місті по мажоритарні, недовго пробув Блоці Петра Порошенка.

В інтерв’ю соратник Коломойського пояснив свій вчинок тим, що блок Петра Порошенка вербує до своїх лав колишніх регіоналів та таємних сепаратистів.

Як заявив Філатов, членство у БПП тривало всього сім годин. Перед тим він мав домовленість з президентом та керівниками його політичної сили. Однак виникла сварка з кадрових питань. Зокрема судячи з заяви, Борис Альбертович поцапався з керівництвом БПП стосовно залучення до фракції іншого мажоритарника з Дніпропетровщини Вадима Нестеренко. Останнього екс-зам губернатора Коломойського пов’язує стосунками ще з одним дніпропетровцем та лідером опозиційного блоку – Олександром Вілкулом.

“Блоку Петра Порошенка більш приємні такі люди, як Нестеренко. Мені ж з такими людьми не по дорозі. Якщо така тенденція триватиме, то доля даної політичної сили буде сумна. Побувши півдня в Блоці Петра Порошенка я залишаюся позафракційним депутатом”, – заявив Філатов.

Можливо вся ця історія просто бізнес-політ розборки між земляками, можливо не тільки. В кожному разі можна констатувати наступне. Йде вперта боротьба за голоси мажоритарників між політсилами, котрі зайшли до парламенту. Інтриги політичної кухні вспливали та вспливатимуть і надалі. Імовірно заява Філатова окреслила не тільки його особисту позицію, але і рішення тих мажоритарників, котрі орієнтуються на Ігоря Коломойського.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів

 

Джерело: Цензор.НЕТ