im578x383-10926818_1614480302153831_1456013902684069724_o
23 серпня о 10.00 у Львові Нова патрульна поліція вийде на вулиці міста. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«23 серпня у Львові в 10-00, у державного прапора – даємо старт Нової патрульної поліції!! 600 нових поліцейських вийдуть на патрулювання міста. Зустрічайте!», – пише він.

«Главою патрульної поліції Львова призначив наказом Юрія Зозулю. 26 років. Молодшого сержанта .. Без збентеження і без лукавства – хлопця, одного з кращих в Київській патрульній поліції зараз – і .. всього лише молодшого сержанта (за новим законом – капрала). Звання та досвід прийдуть. Головне – енергія і воля до змін, що ми творимо міняючи стару міліцію в нову українську поліцію. Це – вирішальна якість!

Ніні Юрій – заступник командира третього батальйону Головного управління патрульної полиции м. Києва.З першого до останнього – на Майдані, активний учасник Революції Гідності. Навчається у Національній академії внутрішніх справ, іспитами підтверджує освіту, яку отримав в одному з польських вузів. До свого приходу в патрульну поліцію Юрій Зозуля встиг попрацювати фінансовій сфері.

За час роботи у столичному підрозділі відзначився у кількох випадках, коли було складено адмінпротоколи на декількох VIP-осіб. Зокрема, на народного депутата України С.Мельничука за ст. 126 КУпАП «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування» та на Г.Суркіса, віце-президента УЄФА за ст. 122-5 КУпАП "Порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв". Вміє оперативно приймати рішення у складних ситуаціях.

«Це класно і правильно – використовувати можливості, які дає життя, тим паче – кардинально щось змінювати у житті країни. Не підведу!» – сказав мені вчора Юрій Зозуля перед підписанням наказу про його призначення», – йдеться в повідомленні.

Снимок.PNGd