У вівторок, 14 жовтня, відбулась урочиста посвята будівництва навчально-виховного комплексу

"Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад 1 ступеня" у мікрорайоні Сихів-18. Вісім років навчально-виховний комплекс стояв законсервований. На зведення не вистачало державних грошей. Нещодавно будівництво відновили. Інвестиційний конкурс на зведення дитсадка виграла приватна фірма.

"У мене двоє дітей, хлопчику 3 роки, і я його на Сихові нікуди не можу влаштувати в садочок. У нашому районному садочку місць немає, інші говорять "звертайтесь у свій район". Відкриття такого закладу – дуже важливе, тому що на Сихові багато дітей", – розповіла про ситуацію з дитсадками на Сихові молода мама Дана Коваль.

Здати в експлуатацію школу-садочок мають 1 вересня 2016 року. Розрахований комплекс на півтисячі дітей – тут буде 7 груп дошкільного віку та 12 класів початкової школи.

"У школі-садочку відкриють 7 дошкільних груп. А початкова школа буде на 12 класів. Також тут буде блок із сучасним спортивним та актовим залом, їдальнею, тобто повноцінний комплекс для функціонування садочка та початкової школи", – розповів начальник відділу освіти Сихівського району Андріян Матковський.

 

Джерло: Zahid.net