Президент США упевнений, що Росія ніколи не окупує Україну

Джо Байден оголосив головну задачу Сполучених Штатів на найближчий час. Про це глава Білого дому заявив на брифінгу, присвяченому війні, яка триває в Україні.

За словами Байдена, США мають підготувати Україну до нового наступу російських окупантів.

«Цей наступ відбуватиметься на значно меншій території, ніж раніше, але він буде не менш інтенсивним», – пояснив Джо Байден.

У рамках цієї підготовки Сполучені Штати нададуть Україні нову партію озброєння, яка допоможе Збройних силам України воювати на степовій території Донбасу, де мало природних укриттів.

Джо Байден також висловив упевненість, що рашисти не зможуть перемогти українських захисників.

«Росія ніколи не окупує Україну», – запевнив у своєму виступі президент США.

Нагадаємо, прессекретарка Білого дому Джен Псакі анонсувала новий пакет військової допомоги для України, а ЗМІ, посилаючись на американських чиновників, говорили про те, що обсяг цієї допомоги складатиме орієнтовно $750 млн.

Сам президент США Джозеф Байден-молодший перед своїми виступом зустрівся із американськими військовими і обговорив тему російсько-української війни.

А у своєму виступі хазяїн Білого дому зазначив – обсяг військової допомоги, яку Сполучені Штати нададуть Україні, складе $800 млн. 

«Сьогодні, – сказав президент Байден, – я оголошую ще $800 млн на зміцнення здатності України боротися на сході, у регіоні Донбасу».

За словами Байдена, новий пакет допомоги включає важку артилерію, десятки гаубиць, боєприпаси до них, а також тактичні дрони.

Байден підкреслив, що за останні кілька місяців США з рекордною швидкістю доставили в Україну тисячі бронебійних та протиракетних систем: вертольотів, дронів, гранатометів, а також кулемети, автомати, радарні системи, понад 50 млн патронів та боєзарядів. Він також наголосив, що США вже поставили Україні десять протитанкових систем на кожен російський танк.

Також Байден наголосив, що російський диктатор Путін повинен дозволити гуманітарний коридор з Маріуполя. 

Також він наголосив, що виникають сумніви у тому, що РФ контролює місто. 

Про це американський лідер сказав під час брифінгу 21 квітня. 

«Є сумніви в тому, що РФ насправді контролює Маріуполь. Єдине, що ми знаємо, він мусить дозволити гуманітарні коридори для виходу людей. У такій ситуації будь-який голова держави так би зробив. Але поки немає впевненості у заявах про повний контроль над Маріуполем», – сказав Джо Байден.