Кремлівські воїнкори-пропагандисти масово почали писати про початок нового контрнаступу ЗСУ у районі Херсона.

Одним із перших про це повідомив співробітник одіозного ресурсу Russia Today Семен Пегов. Його інформацію підхопив пропагандист Володимир Соловйов, розмістивши її в Telegram, повідомляє dialog.ua.

Вони запевняють, що ЗСУ нібито роблять «спробу прориву» в районі Снігурівки, що на півночі від окупованого Херсона.

«Прямо зараз іде важкий бій… Наразі важко сказати: це початок повноцінного штурму чи чергова розвідка боєм», – пишуть кремлівські пропагандисти.

Той факт, що ЗСУ пішли в атаку в районі Снігурівки Херсонської області, підтвердив також колаборант Кирило Стремоусов.

«Зараз триває битва на Снігурівській ділянці фронту, Миколаївської області. […] Населений пункт знаходиться у зоні бойових дій, по супротивнику працює авіація, артилерія та техніка», — написав він у telegram-каналі.
«Зараз ЗСУ пішли масово в районі міста Снігурівка. Вони намагаються зрушити лінію фронту», – в паніці заявив він.

Зауважимо, що на думку переважної більшості військових експертів, утримати правобережну частину Херсонщини разом із обласним центром російська армія не в змозі. Логістика окупантів на цих територіях зруйнована, їхні війська перебувають у «вогневому мішку» і будуть знищені, якщо Кремль їх не виведе.

Варто відзначити, що українське оперативне командування “Південь” підтвердило великі втрати ворога в районі Снігурівки.

Зокрема, ЗСУ знищили 2 склади ворожих боєприпасів неподалік Снігурівки та Костромки.

Раніше в ОК «Південь» пояснювали, що Снігурівка має важливе значення для цього напряму. Деякі особливості пов’язані з ландшафтом, інші – із вузловим перерізом логістичних маршрутів.

Херсонський активіст Володимир Молчанов розповідав, що там є багато складів. Місто, за його словами, було ключовим пунктом для постачання угруповання, розташованого на схід від річки Інгулець.

Більше того, за інформацією джерел 24 каналу, на початку листопада підрозділи російської 205-ї окремої мотострілецької бригади отримали наказ поступово відходити від Снігурівки. Прикривати цей відступ повинні десантники з «елітної» 76 дивізії, що базується в Пскові.

Російські мобілізовані продовжують масово гинути на фронті. Командування РФ кидає мобілізованих на прорив, змушуючи їх робити по 14-20 атак в день на укріплені українські позиції.

Як розповів український політолог, а нині військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов, який зараз воює на Херсонському напрямку, російські мобілізовані зазнають великих втрат. Про це він розповів Сurrenttime.

“Природно, їх по дорозі зустрічає артилерія, зустрічають міномети. Вони проходять всі етапи, добігаючи до наших окопів, де ми вже зустрічаємо їх зі стрілецькою [зброєю]. І все. Якщо є залишилися, вони відходять. Не знаю, на що вони розраховують. Що у нас закінчаться патрони? У всякому разі людей вони не шкодують, а людей у них дуже багато”, – розповів український військовий.

За його словами, мобілізовані росіяни гинуть масово – “тому що вони без підготовки, погано екіпіровані”.

“Росія, вибачте, бере м’ясом, кількістю. На місце одного виведеного з Херсона російського кадрового військового надсилають трьох “чм***ків”. І вони не забирають своїх загиблих з поля бою, мабуть, тому що немає тіла – не доведеться, можливо, виплачувати компенсації родичам”, – пояснив співрозмовник.

За його словами, на його ділянці фронту йдеться про сотні загиблих мобілізованих РФ щодня.

“Російські війська діють так, як діяли в Другу світову війну радянські командири – посилають вперед нових людей з розрахунку, що “баби ще народять”. Німецькі кулеметники від кількості “покладеної” ними радянської піхоти сходили з розуму”, — додав Сазонов.