Не зважаючи на те, що російські окупанти втекли з Харківщини під час майстерного контрнаступу українських воїнів, ворог спробує ще раз захопити населені пункти області. Принаймні про це свідчать останні дій противника та заходи, які він здійснює.

Цією думкою в ефірі Апостроф TV поділився офіцер ЗСУ Денис Ярославський. 
 
За його словами, орієнтовна дата початку активних дій з боку окупантів на цьому напрямі – січень-лютий. 

“І це не припущення, а реальність. Ми до цих розкладів готові. Вони планували знову активізуватися на Харківщині, але їм завадили погодні умови”, – пояснив експерт. 

Також офіцер ВСУ додав, що пріоритетним для рашистів залишається Бахмут. При цьому другою метою є Харківська область, а третьою – столиця та Київщина. 

“Їм потрібно багато людей, тому вони й надалі вестимуть мобілізацію і намагатимуться виграти час для підготовки чмобіків, яких вони потім змішують із регулярними частинами. У цьому основний розрахунок окупаційного командування”, – розповів військовий. 

Ярославський наголосив, що Путіну байдуже, скільки росіян загине на війні, саме тому Україні та союзникам важливо сконцентруватися на тому, щоб не дати їм час на таку концентрацію людей та сил. 

“Для нас 2023 рік може бути важким, якщо ми вже зараз не вживатимемо необхідних заходів”, – підсумував аналітик.