Очевидно, що Бахмутський напрямок наразі є найгарячішим, адже саме він- ключовий для російських окупаційних військ. Водночас регулярними штурмами міста росіяни не дають Збройним силам України (ЗСУ) піти у контрнаступ на півдні України. Про це в етері одного з телеканалів повідомив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

“Бахмутський напрямок надзвичайно важливий для військ противника з простої причини: таким чином вони хочуть не дати ЗСУ контрнаступати та звільняти території на півдні. Втрата росіянами окупованих територій на півдні — це втрата сухопутного коридору до Криму, яка є рівнозначною поразці у війні”, — сказав він.

До всього: Збройні сили (ЗС) РФ зазнають величезних втрат під Бахмутом і кидають на смерть нових мобілізованих, засуджених та найманців із ПВК “Вагнер”, аби зупинити Сили оборони України.

“Війська агресора з жорстокістю та розлюченістю перекидають додаткові війська туди, сконцентрували там величезну кількість артилерії, мінометів, у тому числі авіації. Через масштабні бойові дії вони зазнають справді серйозних втрат. Вони вперто продовжуватимуть це робити, бо сьогодні через те, як складається ситуація для російських військ в Україні — Бахмут мало не рятівкна соломинка, за яку вони намагаються вхопитися, щоб ще якимось чином змінити характер бойових дій”, — сказав він.

За словами Мусієнка, російське командування має на меті відстрочити поразку. Тому вони намагаються досягти успіхів на Бахмутському напрямі, які потім можна буде продемонструвати Кремлю та російському суспільству.

“Вони наполегливо тримаються на цьому напрямі, там ідуть запеклі бойові дії. Напрямок на стільки пріоритетний для сил ворога, що вони не зважають на свої втрати, і продовжують штурмові дії”, — наголосив Олександр Мусієнко.