Новий пакет санкції ЄС торкнеться дочок Путіна. Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на дипломатів, знайомих із планом.

Путін ніколи публічно не розповідає про свою сім’ю. За повідомленнями Кремля, він має дві дочки від колишньої дружини Людмили Путіної. Невідомо, чи є у Путіна інші діти, і не можна встановити, чи торкнуться санкції саме тих дочок, про яких відомо публічно, – цитує публікацію The Guardian.

Зазначимо, що уряд Канади запровадив санкції ще проти дев’яти росіян та дев’яти білорусів через повномасштабне вторгнення рф в Україну.  Про це повідомляє сайт канадського уряду.

Як зазначається, санкції ввели проти російських олігархів Володимира Потаніна, Віктора Вексельберга, Кирила Шамалова, Дмитра та Галини Пумпянських, Вадима Мошковича, Леоніда Міхельсона та Олександра Винокурова.

Крім того, під санкції потрапив заступник начальника генштабу збройних сил росії Ігор Костюков.

Також Канада включила у свої списки санкцій ще дев’ять громадян білорусі. До списку потрапили заступники міністра оборони білорусі генерал-майор Андрій Жук, Андрій Бурдико (начальник тилу Збройних сил Білорусі) та Сергій Симоненко (начальник з озброєння).

До переліку також включені бізнесмени Олександр Шакутін, Володимир Пефтієв, Анатолій Тернавський, Павло Топузідіс, Євген Баскін та Валентин Байко.

Канада вже наклала санкції на понад тисячу фізичних і юридичних осіб, відповідальних за порушення суверенітету та територіальної цілісності України. Усе майно та кошти підсанкційних осіб на території Канади заморожується, а їм самим закривається в’їзд на територію країни.