Українська політика отримала несподіваний оберт, коли Юлія Кім, дружина голови Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма, висловила своє ставлення до можливості, що її чоловік може стати президентом України.

«Ні, ні й ще раз, ні. Я навіть не хочу думати і впевнена, що цього (що Віталій Кім стане президентом) не буде», — визнала Юлія.

Пара познайомилася на день міста в Миколаєві, а їхня романтична історія почалася у 2010 році, закінчившись шлюбом через 7 років.

Дружина голови обласної військової адміністрації розповіла, що була шокована, коли дізналася про призначення Віталія Кіма на посаду голови Миколаївської ОДА. З її слів, він не ділився нею своїми планами, і вона дізналася про це з місцевих ЗМІ. Спроби уникнути коментарів щодо корейського походження чоловіка та спекуляцій стосовно вирощування цибулі та споживання собак в області також визначили її негативне ставлення до обговорюваної теми.

В той самий день, коли вона дізналася про новину, в неї піднялася температура, і вона вирішила припинити реагувати на неї. Зараз, здається, вона ставиться до цього факту більш абстрактно.

Сам Віталій Кім також висловив своє ставлення до чуток, що з’явилися в ЗМІ в червні, про його можливе призначення головою КМДА. Він відзначив, що не отримував пропозицій на цю тему, та визначив, що не хоче та не згодився б на це, оскільки Київ — не його регіон, і він його «не розуміє». Також він зауважив, що можливо це було зроблено для відволікання від намірів призначити когось іншого на цю посаду.

Нагадаємо, що нещодавно голова Миколаївської ОВА Віталій Кім дав інтерв’ю, де прокоментував ініціативу військового командування України мобілізувати додатково 450-500 тисяч осіб. Це висловлювання викликало значний скандальний резонанс в українському суспільстві

«40 мільйонів під час Другої світової було втрачено. З них десь 7 чи 9 мільйонів українців, які відбивалися від фашистів. Зараз точно така ситуація, але фашист — Росія. Будь-які наявні цифри я вважаю, що вся країна повинна воювати. Ось уся, повністю. Не 500 тисяч, а 40 мільйонів, — сказав Віталій Кім.